Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Kasım 2016 Perşembe

Kasım 17, 2016

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Kasım 2016 Perşembe

Sevgili Koçlar saat 03:57 Ay-Yengeç geçişinde, ailevi meseleler, duygusal sorunlar sizi düşündürebilir. Belirsizliklerin bir türlü aydınlanmadığı, ortak bir noktanın bir türlü tespit edilemediği durumlara çareler bulmaya çalışabilirsiniz. Gönlünüz değerli kilitli sandık gibidir. Bunu açabilecek kişinin, hakikaten anlayışlı, vicdanlı, kıymet bilen bir insan olması gerekir.
Saat 14:12 Ay-Venüs karşıtlığında iş hayatı ve ailevi ilişkilerde olgun yaklaşımların önemi büyük. Hem değerlerimize sahip çıkacağız hem de sorumluluklarımızın farkında olacağız. Aradaki dengeyi iyi ayarlamak gerekiyor.
Saat 17:59 Ay-Kuzey düğüm görünümü, iş ve aile hayatımızla ilgili konularda seçici, detayların farkında ve gelişim anlamında karar vermemizi, artık geçmişi değil, geleceği düşünmenin faydalı olacağını gösteriyor.
Saat 19:05 Ay-Neptün görünümü kendimizi mutlu etme, sıkıntıdan uzak durma arzumuzu işaret ediyor. Huzur bulduğumuz insanlara, ortamlara yöneliriz.  Bu bazen kişinin yuvasıdır, ailesidir veya sevdiğidir. Duyarlı olabiliriz. Çünkü huzurlu olmak ve mutlu yaşamak istiyoruz. Sevdiklerimizi önemseriz.
Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Bir önceki yazımız olan Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 16 Kasım 2016 Çarşamba başlıklı makalemizde Koç Burcu 16 Kasım 2016 Çarşamba, Koç Burcu Günlük Burç ve Koç Burcu Günlük Yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

*