Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Kasım 20, 2016

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Sevgili Koçlar saat 02:03 Venüs-Neptün görünümünde, gerek iş hayatınız ve gerekse hayallerinizi gerçekleştirme arzunuz yükselir. Sorumluluklarınız ve fedakarlıkta bulunmak zorunda kaldığınız meseleleri kendinize inanarak, pes etmek yerine bizzat üstüne giderek, idealleriniz doğrultusunda çözebilmeyi isteriz. Duygusal anlamda geçmişi, yaşadıklarınızı düşünürüz. Manevi anlamda bir kuvvete ihtiyaç duyarız. Güzel bir şeyler olmasını tüm kalbimizle dileriz.
Saat 08:44 Ay-Jüpiter görünümü, akşamı şenlendiren, ilişkileri güzelleştiren, paylaşımı çoğaltan bir etkidir. Uyum, paylaşım ve tutkular ön plandadır. Kendimizi ifade etmemiz kolaylaşır.
Saat 11:36 Ay-Satürn görünümü, yeteneklerimizi değerlendirmede ve istediğimiz alanda başarılı olmada yardımcıdır. İnsanları etkilemek, takdir edilmek, farklı biri olduğumuzu göstermek isteyeceğiz. Bunu fazlasıyla arzulayacağız. Önümüzdeki yolu göreceğiz. Bilgimizi, tecrübemizi fikirlerimizi, davranışlarımızla dışarıya yansıtacağız. Bizi neyin mutlu ve güçlü hissettirdiğini anlayacağız. Başkalarıyla iletişimde bulunarak güçleneceğiz, takdir edileceğiz.
Saat 20:08 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yenilikçi görüşlerinizle, pozitif halinizle etrafınıza örnek olursunuz.  Dünyaya meydan okuyabilecek kadar güven duygunuz yükselir. Arkadaşlarınızla konuşmak, sohbet etmek, yazışmak hoşunuza gidebilir.
KPSS sınavına katılacaklara kolaylık ve başarılar dileğimle,

Bir önceki yazımız olan Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi başlıklı makalemizde Koç Burcu 19 Kasım 2016 Cumartesi, Koç Burcu Günlük Burç ve Koç Burcu Günlük Yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

*