Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

Kasım 21, 2016

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

Sevgili Koçlar, saat 11:33-12:34 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Boşluk dilimi içinde, duygularınızı açık ve net bir dille dışa yansıtmak kolay olmayabilir. Bir iş, bir karar veya fırsatı tüm olasılıklarıyla ele alınız. Aşk hayatınız, çocuklarınız, kısaca hayatı güzel hissettiren konularda  kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren sanatsal çalışmalarınız açısından herhangi bir zorlama yoktur. Ancak bu aktivitelerin belirli bir alanda ciddi manada sergilenmesi veya duyurulması konusunda zorluklar yaşanabilir.
Saat 12:34 itibariyle etkili Ay-Başak burcu geçişi, işlerimizi düzenlememiz, titiz bir şekilde yapmamız gerektiğini hatırlatıyor. Ayrıca ince eleyip sık dokumanın işaretçisidir. Herhangi bir konuda adım atmak istediğinizde incelemelerde bulunmanızda yarar var. Sağlığınıza özen gösterin.
Yeni haftamızın hepimiz için mutluk dolu geçmesi dileğimle,

Bir önceki yazımız olan Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar başlıklı makalemizde Koç Burcu 20 Kasım 2016 Pazar, Koç Burcu Günlük Burç ve Koç Burcu Günlük Yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

*