Koç Burcu Yıllık Burç Yorumu

Sevgili Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar,  Koç Burcu 2015 yılı burç yorumu şu şekilde;

Koç Burcu, 2015 yılında iş hayatıyla ilgili oldukça önemli gelişmeler veya iyileştirmelerle karşılaşabilecek. Bu sene içinizde oluşacak çalışma isteği ve azmini iyi değerlendirebilirseniz iş hayatınızın iyi geçmemesi için nedeniniz kalmayacaktır. 2015 yılı, mesleğinizde ilerlemek adına kendinizi sürekli geliştirmek isteyeceğiniz de bir yıl olabilir. İşinizde daha da iyi olmak için uzun soluklu kurs, eğitim veya seminerlere katılabilirsiniz. Aynı zamanda Koç Burcu, iş yerinde kendisinden iyi konumda olan insanlarla veya doğrudan üstleriyle ilişkilerini kuvvetlendirebileceği bir döneme giriyor. Tüm bu sebeplerle çevrenizdeki insanların gözünde de değeriniz artacağa benziyor.

2015 yılı çalışma yaşamanızı oldukça etkilerken, eskiden yaptığınız hataları düzeltmek ve haksızlıkları engellemek adına kendinizi değişime fazlasıyla açacağınız bir yıl da olabilir. Koç Burcu kendisinde değişim yapmak için oldukça hevesli olacak. Bu hızlı kararlar alıp hemen uygulamaya başlamak isteyeceğiniz bir yıl olacağının da işareti. Karşınıza çıkacak her türlü engeli aşmak için ise içinizde büyük bir enerji bulabilirsiniz. Bu sene sizin için, iyi değerlendirdiğiniz takdirde, ön plana çıkma hatta iş yaşantınızda önderliği elde etme yılı olabilir. Etrafınızı saran değişim rüzgarı sayesinde sosyal hayatınızda da oldukça aktif ve gözde olabileceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz.

Özetle söylemek gerekirse 2015’te hayal ettikleriniz, gerekli çalışma ve azmi gösterdiğiniz sürece gerçeğe dönüşebilecek. Bunun için tabii ki bazı sıkıntılardan ve zor zamanlardan geçebilirsiniz. Ama içinizde tüm bunların üstesinden gelebilecek enerji olacaktır. İsteklerinizi ertelemeyin ve yapacağınız düzenli çalışmalar ve değişimlerle onları elde etmeyi deneyin, emin olun bu sene tüm bunları başarabilmeniz için çok uygun bir sene.

2015 Aşk Hayatı ve Sosyal İlişkiler

Koç Burcu, koca bir yıl boyunca aşk hayatına dair inişler ve çıkışlar yaşayacak. Bu yüzden yıl içinde genel bir değerlendirme yapmak yerine dönemsel olarak yaşayabileceklerinizi yazmak daha çok işinize yarayabilir. Böylece siz de burada okuduklarınızı not edip yaşayabileceğiniz durumlara önceden bir göz atabilir, buna göre önlemlerinizi alabilir ya da planlarınızı yapabilirsiniz.

Öncelikle Nisan Ayı boyunca temkinli davranmanızda yarar var. Çünkü bu dönem Koç Burcu’nun olması gerekenden çok daha fazla kendisini düşünebileceği bir dönem. Bu da özellikle partnerinize karşı bencilce davranışlar sergilemenize neden olabilir. Ancak davranışlarınızın kesin bir olumsuz etkisi olacağını söylemek yanlış olur. Bu dönemde davranışlarınızı iyi yönetebilirseniz kendinizi ve isteklerinizi ön planda tutmanız, hayatınızdaki insan için size daha çok ilgi göstermesinde önemli bir faktör olabilir. Öyle ki sizi her zamankinden fazla etkileyici bulabilir.

Mayıs Ayı’ndan Haziran’ın sonlarına kadar ise aşk hayatınızda her şey yolunda gözüküyor. İlişkiniz varsa romantizmin doruklarına çıkabilirsiniz, yoksa hoşlandığınız kişiye karşı kendinizi güzel ifade edebileceğiniz ve adım atarsanız geri çevrilme ihtimalinizin düşük olacağı bir dönem olduğu söylenebilir. Kısacası 2015 Mayıs ve Haziran’ı, Koç Burcu için tutkulu ve güzel bir ilişki zamanı. Yaşayacağınız güzel ilişki sayesinde hem partnerinizden davranışlarınız konusunda beğeni toplayabilir hem de kendinize olan güveninizi bir kat daha arttırabilirsiniz.

Koç Burcu’nun Temmuz Ayı içerisinde aşk hayatı yine yolunda olacaktır. Biri tarafından sevilmenin verdiği mutluluğu, içinizde fazlasıyla hissedebileceksiniz. Hayatınızda biri yoksa bu dönem yeni birilerini hayatınıza sokmanız mümkün. Ancak söylemek gerekir ki hayatınıza girecek kişilerin geçici olması muhtemel.

Ağustos ve Eylül Ayları’nda ise aşk hayatınızda ciddi adımlar atmayı düşünebileceğiniz bir süreç geçireceksiniz. İlişkinizdeki iyi gidişatın size bunu düşündürmesi gayet normal, bu konuda telaşa kapılmanıza gerek yok. Oldukça keyifli zamanlar sizi bekliyor.

Ekim Ayı’na ise dikkat etmenizde fayda var. Bu dönem ilişkinizde çatışmalar yaşamamaya çalışın. Herhangi bir tartışma ortamı oluştuğunda ise partnerinizle ortak noktalarda buluşmayı deneyin. Ancak bunu yaparken sorunlarınızın üstünü örtmeyin ya da ertelemeyin. Ertelemeniz hiçbir şeyi halletmeyeceği gibi işleri daha kötüye sürükleyebilir. İlişkiniz adına yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri tartışmalarınızı tatlıya bağlayacak güzel, uyumlu noktalarınızı yakalamak olacaktır.

 2015 yılına ait Koç Burcu yıllık burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir yıl diliyoruz. . .

Yorum Yapın

*